Školenia

 

U nás sa pod pojmom školenia skrýva zmes praktických aktivít, trocha usporiadaných vedomostí a najmä čo najväčšia dávka energie z účastníkov. Toto všetko kombinujeme tak aby následne absolventi školenia vedeli aplikovať znalosti priamo v praxi.

 

Autenticita
Autenticita
Zlé prostredie v práci? Nedôvera ku ostatným? Vystresovaní členovia tímu?
Samoriadenie
Samoriadenie
Tím nie je samostatní a stále len čaká na rozkazy? Bez inovácii a radosti?
Komunity
Komunity
Jedinci ktorí nevedia pracovať v tíme? Ťažké až žiadne interakcie medzi ľuďmi v práci?

Máš pocit že si nenašiel to čo potrebuješ? Nevadí, pretože my...

Kontaktujte nás 🙂

Zavolajte nám:
0948 126 533

Napíste nám:
info@otvorenahra.sk

Alebo nám vypíšte kontaktný formulár a my sa vám ozveme

Spoločne nájdeme riešenie navrhnuté špeciálne pre váš tím

[forminator_form id=“3424″]

Vyberte si z konzultácií a školení:

Riešite vo firme nízku proaktivitu, nízke preberanie zodpovednosti, či odovzdávanie si informácií? Vytvorte spoločne angažovaný tím, ktorý spolupracuje a komunikuje.

Zistite ako byť sebavedomý vďaka svojej prirodzenosti a zraniteľnosti. Získajte schopnosti o otvorenej a efektívnej komunikácii.Choďte s radosťou do práce.

Vybudujte dlhodobý a udržateľný tím s dlhodobým vzťahom so svojimi klientmi. Okrem budovania interných aj externých vzťahov posilnite imidž značky.

Vybrať si môžete z rôznych tém, ktoré odškolia naši lektori s dlhoročnými skúsenosťami. Napríklad: autentická či asertívna komunikácia, efektívne vedenie porád, čítanie reči tela, obrana proti manipulácii, vizuálne myslenie, práca so stresom, poznávanie emócií, koučing, vedenie skupín, efektívne rečové vzory. 

Dosiahnite cieľ skupinových stretnutí, vytvorte bezpečný priestor pre každého člena tímu a pracujte na poradách efektívne. Aktívne sa venujeme klasickej, aj vizuálnej facilitácii.