Teambuildingy

Veríme, že budovanie tímu by malo priniesť nielen zábavu, ale aj dôveru, zručnosti, empatiu, úprimné spoznanie seba a svojich kolegov.

Každý teambuilding je jedinečný a pripravujeme ho špeciálne na základe potrieb a cieľov vášho tímu

ONLINE teambuilding plný AHA momentov, sebareflexie, zážitkov, zručností, poznávania, zábavy a posunov

Cesta na Mesiac

Poletíme na odvrátenú stranu Mesiaca. Cieľom misie je preskúmať odvrátenú stranu Mesiaca a hľadať tam stopy života. Vďaka moderným technológiám už astronauti nepodliehajú náročným kritériám, nemusia sa trápiť v skafandroch a celú cestu zvládnu z pohodlia domácej stanice.

Ciele: zábava a odhalenie svojich komunikačných a šifrovacích schopností

Kmene 3021

Je rok 3021. Krajiny a národy zanikli. Technológia funguje len veľmi obmedzene. O tom čo sa udialo a ako svet kedysi vyzeral už hovoria len legendy. Národy nahradili malé skupiny preživších, ktoré si vytvorili svoje vlastné presvedčenia, vieru a kultúrnu identitu. Nikto nevie, koľko týchto skupín existuje. Sú to Kmene 3021. Život v tvojom kmeni ti prinesie zábavné chvíle aj náročné momenty plné skúšok a rozvoja. Otestuje tvoju schopnosť  rozlúštiť šifry dávnych národov, prijať svoje miesto v kmeni pre jeho najväčšie blaho, či používať nepoznanú technológiu na znovuobjavovanie sveta – alebo dokonca svetov?

Ciele: tímová spolupráca, kreatívne a logické myslenie, komunikačné zručnosti

Hrdinovia

Príbehy nás sprevádzajú celým naším životom. Ako malé deti sme pri nich zaspávali a snívali o rozprávkovom svete. Neskôr v puberte nás ovplyvnila naša obľúbená kniha či nezabudnuteľný film. V dospelosti utiekame do sveta fantázie a inšpirujeme sa príbehmi ľudí, ktorí zmenili svet. 

Ľudia si rozprávajú príbehy od nepamäti. Pri ohni, v kine aj pri víne s priateľmi. Vieme sa s nimi stotožniť, pochopiť ich hrdinov a poučiť sa. Príbehy nás zbližujú s inými. Priprav si pohodlné miestečko, nejaké to občerstvenie, zabaľ sa do deky, zapni kameru, mikrofón a poď s nami na cestu hrdinov. 

Ciele: dôvera, kreativita, sebareflexia, odvaha

Pútavé aktivity a hry zamerané na spoluprácu, komunikáciu, dôveru a posúvanie hraníc nielen seba, ale aj celého tímu v OFFLINE prostredí

Teambuilding 4.0

Vonkajší teambuilding s aktivitami z lanových dráh v kombinácii so zážitkovými aktivitami.

Otestujte svoje fyzické zručnosti, logické myslenie a komunikáciu v tíme. Kto zvládne lanové prekážky, kto vyrieši šifry a kto dokáže viesť tím?

Ciele:

Nenašli ste vhodný teambuilding?

Navoľte si z možností a my sa vám ozveme s nezáväznou konzultáciou.

[forminator_form id=“3840″]

Kontaktujte nás

Zavolajte nám:
0948 126 533

Napíste nám:
info@otvorenahra.sk

Alebo nám vyplňte kontaktný formulár a my sa vám ozveme

Spoločne nájdeme riešenie navrhnuté špeciálne pre váš tím

[forminator_form id=“3424″]